botickomat.cz
Adresa:
Jabloňová 26, Brno-Medlánky
OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY:
Pondělí: od 13:00  do 18:00
Úterý: od 13:00  do 18:00
Středa: od 13:00  do 18:00
Čtvrtek: od 13:00  do 18:00
Pátek: od 13:00  do 18:00
Sobota: od  9:00  do 12:00
Je možné přijít i v jiném čase po předchozí telefonické domluvě na tel. 608 778 778

 

KONTAKTY

tel: 608 778 778
obchod(a)botickomat.cz

ZBOŽÍ V AKCI

ANKETA

Jakou další značku botiček z následujících byste u nás chtěli najít?

Froddo 36% KidOFit 23% Bundgaard 13% Primigi 28%

Nové příběhy malých nožiček (BLOG)

Když vyrazíte poprvé s malým chodícím človíčkem ven, najednou zjistíte, že na každý náš dospělácký krok musí ten malý drobek udělat svých pět krůčků. Při každém třetím zakopne a při každém desátém spadne. Musí vysoko zvednout nožku, aby přešlápl přes pro nás bezvýznamnou překážku, jako je chuchvalec trávy, kamínek anebo obrubník.

Při každém kroku, kromě koordinace všech svých dosud získaných dovedností, musí zvednout váhu botičky a nezakopnout v ní, přestože je to pro něj na nožce něco zcela nového.

A tak nám může malé i o něco starší dítě už při kratší procházce zahlásit, že ho bolí nožky. Přestože my jsme teprve na začátku cesty. My jsme totiž ušli jen 500 metrů, ale pro naše zlatíčko to může být stejně krůčků a překážek, jako kdyby ušlo alespoň 2 kilometry cesty.

Jsme v tom s Vámi, rádi bychom se s Vámi podělili o naše zážitky s výběrem botiček, s prvními krůčky, a se vším ostatním, co se zrovna v našem okolí děje.

Budeme rádi, když se Vám bude takto sekce líbit a třeba Vás i v něčem inspiruje při výběru botiček a dalších každodenních starostech :-) Budeme rádi i za různé postřehy od Vás, pokud s námi budete sdílet Vaše zážitky s ratolestmi, anebo jakékoliv Vaše zkušenosti při výběru botiček :-)

Dětské JARNÍ BOTY pro široké nožky

Aktuálně začínáme s výběrem jarních botiček. Malé zlatíčko už běhá jako drak, pořád mi nosí boty z botníku, jako že jdeme ven. Budeme vybírat botičky pro začínajícího chodce (chodí teprve druhý měsíc), takže měkoučké a lehké, ale zároveň na širokou a docela větší nožku.

celý článek

Zimní BABY BOGS

Na našeho majitele zatím nejmenších nožek v rodině připadl výběr prvních botiček na zimní období. Otestovali jsme botičky připravované k zavedení v Botičkomatu pro další zimní sezónu, a to kompromisní BABY BOGS.

celý článek