botickomat.cz
Adresa:
Jabloňová 26, Brno-Medlánky
OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY:
Pondělí: od 13:00  do 18:00
Úterý: od 13:00  do 18:00
Středa: od 13:00  do 18:00
Čtvrtek: od 13:00  do 18:00
Pátek: od 13:00  do 18:00
Sobota: od  9:00  do 12:00
Je možné přijít i v jiném čase po předchozí telefonické domluvě na tel. 608 778 778

 

KONTAKTY

tel: 608 778 778
obchod(a)botickomat.cz

ANKETA

Jakou další značku botiček z následujících byste u nás chtěli najít?

Froddo 36% KidOFit 21% Bundgaard 14% Primigi 29%

Vítejte ve světě botiček
Vítejte ve světě botiček podporujících správný růst vyvíjejících se nožek

Jsme v tom s Vámi - začínáme stoupat na nožky, zdoláváme první překážky a karamboly, jásáme u prvních krůčků a vybíráme první botičky. Přeměřujeme nadesetkrát, než brouček svolí propůjčit k našlápnutí svou nožku, vybíráme správný tvar, šířku a nadměrek. Každé dítě je jedinečné, ale tento náš a Váš příběh je společný - každý malý človíček potřebuje neustále a ve všem spoustu lásky, pochopení, pozornosti a péče.

Víme, jak je to někdy těžké, namotivovat dítko mít na nožkách něco nového, víme, jak umí odporovat unavené anebo otrávené nechtěnou činností dítě a nenecháme Vás v tom samotné!

Na naší prodejně Vám se vším pomůžeme a poradíme. Nožičky profesionálně přeměříme do délky i do šířky, poradíme vhodný nadměrek, vhodnou velikost, šířku a typ obuvi. Uděláme si na Vás čas a pomůžeme vybrat jen ty opravdu dobře padnoucí a nejlepší botičky pro Vaše zlatíčko. Čeká tu na Vás usměvavá a přívětivá více "teta" než jen prodavačka, která se Vám a Vašemu maličkému nebo Vaší maličké bude se vší snahou a vstřícností věnovat.

Máme bezbariérový vstup z nerušné ulice, v klidu vedle nás zaparkujete. Prodejna nachází jen 50 metrů od MHD - zastávka Vozovna Medlánky (bus 41, 65, 71) a jen kolem 200 metrů od zastávky tramvaje 1 - Hudcova (za Semilassem).

I na e-shopu Vám rádi se vším poradíme a zajistíme co nejhladší průběh dodání botiček až k Vám domů - od přeměření nožek tak, aby se dle toho daly správně vybrat botičky na dálku, po rychlé dodání vybranému dopravci. Snažíme se o co nejnižší ceny a samozřejmostí jsou jen kvalitní a ověření výrobci zdravých dětských botiček, s velkou šíří sortimentu, abychom mohli vyhovět různým požadavkům na botky a najít správné botky pro každý typ malých nožiček.

Další informace v této kategorii:

Neztraťte se u nás

Jak na první botičky

Jak vybírat botičky

Jak vybrat správnou velikost

 

 

zdravá dětská obuv brno, kvalitní dětské boty, certifikované dětské boty, barefoot dětské boty brno, botičky pro děti, dětská obuv brno, dětské boty brno, boty pro děti brno, dětské boty kuřím, dětské boty tišnov, boty pro děti, obuv pro děti, certifikovaná obuv pro děti, žirafa, žirafka, botičkomat, dětské botičky, obutí pro děti brno, dětské boty královo pole, dětské boty řečkovice, dětské boty medlánky, kde koupím dětské boty, nejlepší dětské boty, nejlepší dětská obuv, jaké botičky koupit, první botičky, první boty, první krůčky, začínající chodec, kdy koupit první botičky, kde koupit první botičky


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ