botickomat.cz
Adresa:
Jabloňová 26, Brno-Medlánky
OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY:
Pondělí: od 13:00  do 18:00
Úterý: od 13:00  do 18:00
Středa: od 13:00  do 18:00
Čtvrtek: od 13:00  do 18:00
Pátek: od 13:00  do 18:00
Sobota: od  9:00  do 12:00
Je možné přijít i v jiném čase po předchozí telefonické domluvě na tel. 608 778 778

 

KONTAKTY

tel: 608 778 778
obchod(a)botickomat.cz

ANKETA

Jakou další značku botiček z následujících byste u nás chtěli najít?

Froddo 36% KidOFit 21% Bundgaard 14% Primigi 29%

Vítejte ve světě botiček » Neztraťte se u nás ;-)
Malý průvodce e-shopem - jak vybírat botičky

Vítáme Vás v našem e-shopu. Rádi bychom Vám učinili výběr nejlepších botiček pro Vaše zlatíčka co nejpohodlnější a nejpřehlednější. Tady je stručný návod.

V našem e-shopu najdete různé kategorie:

  1. "VÝBĚR DLE VĚKU A VELIKOSTI" - obsahuje řazení botiček dle toho, jak je již dítě velké a zda už chodí, začíná s prvními krůčky či je již pokročilý chodec. V kategorii můžete botičky dále filtrovat dle určení (např. celoroční, zimní, gumáčky do deště atd.), dle velikosti, šířky, výrobce a spousty dalších vlastností, které v kategorií najdete.
  2. V kategorii "VÝBĚR DLE URČENÍ" začnete tím, že vyberete botičky dle ročního období či určení např. na doma či do deště a můžete pak filtrovat dle dalších vlastností.
  3. Pokud máte svého oblíbeného výrobce, můžete rovnou přejít na kategorii "VÝBĚR DLE ZNAČKY", kde si můžete přednostně vybrat oblíbenou značku a dále filtrovat dle dalších vlastností.
  4. V kategorii "BAREFOOT A KOMPROMISNÍ" jsou zařazené botičky odpovídající aktuálnímu trendu chození "jako naboso", který řadu lidí oslovil a vyhovuje jím více než chození v klasické certifikované obuvi.

Velikosti botiček:

Vzhledem k tomu, že při číslování botiček od různých výrobců dochází k odchylkám od několika milimetrů až o celou velikost či dvě, na konci popisu každého páru botiček najdete tabulku obsahující pro daný typ botiček a všechny dostupné velikosti tyto rozměry, které osobně přeměřujeme:

  • vnitřní délku botičky v mm, která je využitelná při nošení - měříme měřidlem Plus12 náhodné vzorky ke každému typu botek;
  • vnitřní šířku botičky v mm, která je využitelná při nošení - měříme měřidlem Clevermess náhodné vzorky ke každému typu botek;
  • postupně přidáváme i váhu 1 botičky v gramech pro menší velikosti, na požádání samozřejmě rádi zvážíme i botky, u kterých tento údaj chybí.

Při nákupu botiček určitě vemte prosím v potaz i tyto hodnoty, nestačí to, že například máte nové a dobře padnoucí boty Fare velikost 25 středně široké, takže ve stejné velikosti koupíte boty Superfit, nejspíš botičky nepadnou stejně a to jak do délky, tak i do šířky. Číslování botiček není bohužel přesné ani standardizované, je proto potřeba se řídit konkrétními hodnotami a brát na ně ohled při výběru.

Při měření botiček může docházet k menší odchylce v měření, nejde to jinak, vzhledem k tomu, že materiály, ze kterých jsou botičky vyrobené, jsou pružné a poddajné, tato odchylka však je zanedbatelná pro výběr správné velikosti bot. Výběr dle naměřených hodnot je rozhodně mnohem přesnější, než jen dle údaje o velikosti. Pokud si přejete znovu přeměřit vybrané botičky, dejte nám vědět a obratem změříme a pošleme Vám hodnoty pro konkrétní botky :-)

Přejeme Vám pohodlný výběr a příjemný nákup v našem e-shopu!

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ